Вопрос-Ответ

Модераторы: Vetalbon.Svetlichniy, Ирина тест

Гофрокартон

Сообщение Хомка » Вт фев 19, 2019 7:43 am

Мене начальник попросив в інтернеті продивитися якомога більше каталогів, і обрати якийсь один для співпраці. Не знаєте, де можна купити недорогі товари для упаковки? Спочатку потрібен двошаровий картон, а лише потім крафт папір.
Хомка
Гуру

Re: Гофрокартон

Сообщение Апельсинка » Вт фев 19, 2019 8:03 am

Хомка писал(а):Мене начальник попросив в інтернеті продивитися якомога більше каталогів, і обрати якийсь один для співпраці. Не знаєте, де можна купити недорогі товари для упаковки? Спочатку потрібен двошаровий картон, а лише потім крафт папір.

Я знаю, де можна купити товари для упаковки і навіть з доставкою куди вам потрібно. Продивилася я дуже багато каталогів і знайшла недорогий картон, крафт папір та коробки для упаковки. Двошаровий картон ви можете придбати ось тут https://pack.ua/gofrokarton-v-rulonakh/ і як по мені, не дуже дорого вийде вам це задоволення, тому пропоную дуже уважно усе продивитися і лише потім зробити свій вибір у користь товарів, які найбільш сподобалися. Для мене це був важливий крок, обрати одного надійного постачальника товарів для упаковки, і зараз все влаштовує – товари доставляють дуже швидко, клієнти завжди щасливі.
Апельсинка
Гуру

Сообщение Dasler » Чт фев 20, 2020 8:09 pm

Нормал, интернет реально должен помочь)
Dasler

Сообщение loginza4500 » Сб фев 22, 2020 6:17 pm

8) 8) 8)
loginza4500
Новичок

Вернуться в Вопрос-Ответ